Sekretářka on-line

Konečně jsem ji dostal do postele! To bylo přemlouvání, slibů, vzdechů, i básničky jsem jí recitoval! Teď ležela v mé posteli a já, nehybně vedle ní, jsem zadržoval dech. Bože, jak byla krásná! Ostatně, dělala sekretářku mému šéfovi a já jsem již dlouho usiloval o povýšení.

Srdce mi bušilo jako buchar při zatloukání pilotů. Byla tu! Ležela s obličejem odvráceným ode mne a nehýbala se. Voněla syntetickým parfémem a sálalo z ní elektrizující živočišná energie. Vysunul jsem ruku zpod peřiny a dotkl se jejího těla. Její kůže pod tenkou košilkou byla hladká a pružná. Sálalo z ní vzrušující teplo. Lehce jsem položil ruku na její bok. Jemně se zachvěla, ale nepohnula se. Tep mi bušil ve spáncích a mé prsty putovaly níž a níž...

Vzdychla a slastně se prohnula v bocích. Rozpálen jak železná kamna, přidal jsem i druhou ruku a začal jsem uvažovat jak dlouho jí ještě bude trvat, než zcela vzplane.

Znovu se pohnula a otočila se na druhý bok, čelem ke mně. Měla zavřené oči, jako by spala. Teď už jsem se nemohl zdržovat jemnostmi, taktickými postupy a technickými finesami, které jsem vyčetl v knihách a vyzkoušel na nejvyspělejších spolužačkách. Přestal jsem vnímat i to, že žena, se kterou ležím ve své posteli je možná o nějakých pět let starší a o patnáct let zkušenější než já. Cítil jsem napětí pod její kůží a začal jsem se potit. Vnitřní žár, který mě rozpaloval, už přestal být snesitelný a já jsem se vrhl na tu krásnou ženu s odhodláním člověka, který se prvně pokouší o bandží džamping.

Otevřela oči a podívala se na mne, jako by se snažila pochopit, co se to teď proboha právě děje. Neřekl jsem nic, ale snažil jsem se jí dalšími něžnostmi a svým trochu neohrabaným erotickým počínáním jednoznačněji informovat o svých milostných záměrech. Znovu zavřela oči a něco zašeptala. Měla krásný hlas, takový jemný, hladký, melodický, jako romantická flétna, ale teď mi připadalo, jako bych v něm zaslechl nějaké zachrčení. Možná, že v něm byla už předzvěst vášnivého milostného zachroptění. Dokonce to zaznělo skoro tak, jako by jí v hrudi něco zarachotilo nebo zabzučelo. Vztyčila se na loktech, zaškubla obočím a její bílé čelo se pomalu zvedlo. Pod ním zasvítil nápis: "Chybná manipulace! Nainstalujte hardwarový klíč a restartujte program!"

Zapomněl jsem vám říct, že šéfova sekretářka byla dokonalý kybernetický přístroj. Už s ní spali všichni šéfovi náměstci, o samotném šéfovi ani nemluvě. I já jsem chtěl být na tomto seznamu. Kromě deklarovaných rozkoší fyzických jsem samozřejmě předpokládal i získání určité protekce u šéfa.

Stiskl jsem tedy tlačítko restart a začal jsem znovu se sváděním. Tentokrát s větší opatrností. Ale už to nebylo ono. Přerušení v takovém okamžiku bylo velice nemilé. Kůže šéfovy sekretářky sice sálala stále stejné elektrizující teplo, ale mně chladly konečky prstů u nohou. Trochu se mi třásly ruce, a pak se po chvíli přede mnou znovu objevil displej se svítícím nápisem: "Spouštěcí signál je nesrozumitelný, opakujte celý postup!"

Co mi zbývalo. Teď už se mi klepala i brada a začalo mi být chladno. Pohnul jsem se a jemně jsem se dotkl silikonových ňader. Cvaklo to a na displeji se objevil další nápis: "Vypojte ze sítě a nainstalujte nový program!"

To už mě rozlítilo a začal jsem do ležící krasavice bušit pěstmi. Ale ona za nic nemohla. Na jejím nevinném displeji se rozsvítil omluvný nápis: "Počítač provedl chybnou manipulaci, konzultujte ihned svého dodavatele!"

Nejsem softwarový odborník. Je-li počítač napaden virem, začínám shánět vhodné antibiotikum. Když se mi podařilo k ránu dopravit sekretářku zpět do šéfovy kanceláře, vypadala jako opilá. Přestala se česat a zapomněla prý i psát podle diktátu.

Z podniku jsem musel odejít už při prvním snižování stavu zaměstnanců.

Po nějaké době jsem byl pozván na velkou recepci "vyšší společnosti" u příležitosti oslavy velkých peněz a hádejte, koho jsem tam potkal? Bývalou sekretářku svého bývalého ředitele! Vypadala velice atraktivně. Šuškalo se o ní, že zdědila velký majetek. Vzala si prý za manžela nějakého velice bohatého softwarového inženýra a hned při první svatební noci ovdověla.